ERP dla firmy usługowej

Strona główna » ERP dla firmy usługowej

ERP dla firm usługowych

ERP dla firmy usługowej (Microsoft Dynamics 365 Business Central) to program, stworzony z myślą o zarządzaniu firmą o charakterze usługowym. Docelowo ma on za zadanie ułatwić zarządzanie danymi, a także kontaktami i zamówieniami. Zebrane w ten sposób informacje przetrzymywane są w obrębie systemu, który umożliwia m.in. wprowadzanie najważniejszych dokumentów, które dotyczą m.in. zamówień. 

Programy dla firm handlowych mają więc za zadanie wspomóc dane przedsiębiorstwo, budując przewagę konkurencyjną i wspierając wewnętrzne działy i procesy.

System ERP dla firmy usługowej i B2B 

W systemach ERP możesz zmieniać moduły, wybierając je pod potrzeby Twojej firmy. W każdej chwili możesz je zmienić, dodając kolejne struktury, które niosą za sobą nowe, cenne funkcjonalności. 

Dzięki nim stworzysz nowe perspektywy dla swojego biznesu, zbudujesz przewagę konkurencyjną i będziesz wspierać swoje przedsiębiorstwo w rozwoju. Integracja zachodzi na tyle szybko, a interfejs jest na tyle intuicyjny, że niemalże od razu możesz korzystać z funkcji i korzyści systemu.

Dlaczego warto postawić na ERP w firmie usługowej? 

Wdrażając oprogramowanie IT dla firm usługowych zyskujesz:

  • Elastyczne narzędzie, które pozwala Ci dostosować zakres funkcjonalności pod potrzeby Twojego biznesu. Sam decydujesz jakie moduły będą aktywne i która licencja jest najkorzystniejsza.
  • Wsparcie w dopełnianiu i dystrybuowaniu formalności – w tym tych, związanych z Urzędem Skarbowym.
  • Bezpieczeństwo – dokumenty, które tworzysz są zgodne z przepisami i prawem, 
  • Efektywność pracy poszczególnych działów w Twoim przedsiębiorstwie. Dodatkowo system pozwala optymalizować czas, który dotychczas poświęcany był na np. analizowanie zebranej dokumentacji. 
  • Usprawnioną komunikację pomiędzy działami i pracownikami.
  • Poprawiony proces zarządzania relacjami – zarówno wewnątrz firmy, jak i na zewnątrz – tj. z Klientami i partnerami biznesowymi. 
  • Pozwala stworzyć spójną, kompletną bazę danych, które można wykorzystywać podczas tworzenia planów biznesowych i rozwojowych.
  • Minimalne ryzyko popełniania błędów.
erp dla formy usługowej

Oprogramowanie dla firm handlowo-usługowych 

Firmy usługowe zmierzają się z wieloma wyzwaniami w obrębie działań konkurencyjnych, budowania zespołu i pozyskiwania klientów. Okazuje się bowiem, że firmy obawiają się kryzysu, ale także zmiennych trendów, które wymagają szybkiej reakcji i nieustannego poszukiwania nowych rozwiązań. Wszystko to idzie w parze z obawą o pracowników, Klientów i konkurencję, która nieustannie się rozwija.

Elementy te są solidnym argumentem do tego, aby wdrożyć w swoim przedsiębiorstwie nowoczesne programy do zarządzania w firmach usługowych. Po więcej informacji i możliwości zapraszamy do kontaktu z zespołem Probit!