Kim jesteśmy

Strona główna » Kim jesteśmy?

PROBIT

N

Ponad 30 lat doświadczenia w tworzeniu i dostarczaniu oprogramowania

N

4 000 wdrożeń

N

Wykwalifikowana kadra pracownicza

N

Certyfikat ISO norma PN-EN ISO 9001:2015

N

Najnowsze technologie

Historia

Od 1990 roku zajmujemy się produkcją, sprzedażą i wdrażaniem profesjonalnego oprogramowania wspomagającego zarządzanie przedsiębiorstwem. Tworzymy systemy informatyczne, których celem jest automatyzacja i wspomaganie prac w dziale finansowo-księgowym, rachubie, kadrach, w dziale sprzedaży i produkcji. Specjaliści z dziedziny informatyki i ekonomii wspólnie pracują nad tym, aby nasze systemy były konkurencyjne na europejskim rynku. Świadczymy szeroki wachlarz usług takich, jak doradztwo, szkolenia, wdrożenia oraz pomoc w eksploatacji. Nasz stały i sukcesywny rozwój sprawił, iż w ciągu kilku lat staliśmy się firmą o ugruntowanej pozycji na rynku dostawców oferujących systemy do zarządzania przedsiębiorstwem. Działamy poprzez oddziały oraz sieć dystrybutorów zlokalizowanych na terenie całego kraju.

Jednym z działów naszej  firmy jest dział systemów ERP. Podstawą naszej oferty jest  system Microsoft Dynamics 365 Business Central.

Władze firmy

Prezes Zarządu – Izabela Nowosławska

Dyrektor działu rozwoju – Piotr Topczewski

Dyrektor wdrożeń systemu ERP – Paweł Gomułka

Dyrektor działu integracji      – Michał Wróblewski

Prokurent – Magdalena Zawadzka

Właściciel – Wojciech Zawadzki

Nasze zalety

$

Doświadczenie

Przez wiele lat wdrażając oprogramowanie ERP poznaliśmy typowe i indywidualne występujące u specyficznych klientów, procesy biznesowe i produkcyjne. Możemy czerpać z tego doświadczenia i wykorzystać je do realizacji kolejnych wyzwań. Uczyliśmy się praktycznie, również popełniając błędy. Z nich czerpaliśmy wiedzę by w przyszłości ich nie popełnić. Dziś jesteśmy skuteczni dzięki zdobytej wprawie.

$

Wiedza

Wykorzystujemy nowoczesne technologie największego producenta oprogramowania na świecie. Wiedzę zdobyliśmy stosując nowości technologiczne w praktyce. W naszym zespole są specjaliści dysponujący wiedzą ze wszystkich obszarów zarządzania przedsiębiorstwem i technicznymi aspektami zarządzania produkcją. Najnowocześniejsze rozwiązania chmurowe, praca na urządzeniach mobilnych, zdalne serwisowanie to jest nasza codzienność.

$

Kompetencje

W naszym zespole pracują eksperci z wieloletnim doświadczeniem i odpowiednimi kwalifikacjami. Zespół stanowią osoby wykształceniem wyższym ekonomicznym i informatycznym. Nie ma wśród nas ludzi przypadkowych – większość z nas pracuje od wielu lat w firmie PROBIT.

$

Bezpieczeństwo

Opieramy się na wzajemnym zaufaniu oraz na najnowocześniejszych technologiach informatycznych. Nasz zespół składa się z osób sprawdzonych, znających aspekty ochrony danych przed nieautoryzowanym dostępem i od lat współpracujących ze sobą. Gwarantuje to bezpieczeństwo naszym klientom zarówno od strony technicznej jak i od strony personalnej.

$

Współpraca

Aby efektywnie i z sukcesem przeprowadzić wdrożenie systemu ERP a następnie świadczyć usługi dotyczące eksploatacji i unowocześniania aplikacji konieczna jest dobra współpraca z innymi ludźmi. Nasi klienci zwykle współpracują z nami wiele lat. W relacjach kierujemy się uczciwością i otwartością. W połączeniu z kompetencjami i głęboką wiedzą członków naszego zespołu skutkuje to nawiązaniem długoterminowych relacji pomiędzy klientami a naszą firmą. Relacje te skutkują obopólnymi korzyściami i wzajemnym zaufaniem.

Adres

PROBIT Sp. z o.o.

ul. Ostrowskiego 7
53-238 Wrocław

Oddziały

Poznań

Nieszawska 1, 61-021

Email: 

Sosnowiec

ul. Żytnia 13, 41-206

Email: