PROBIT – Partner Konferencji APS 2024!

mar 15, 2024 | Wydarzenia

Z radością ogłaszamy, że firma PROBIT będzie partnerem Konferencji APS 2024, wydarzenia skierowanego do firm produkcyjnych.

Konferencja odbędzie się 9 kwietnia 2024 roku w prestiżowym kompleksie Hali Stulecia, zlokalizowanym przy ulicy Wystawowej 1 we Wrocławiu.

Konferencja APS 2024 to niezwykła okazja dla przedstawicieli firm produkcyjnych, aby zdobyć najnowsze informacje, dzielić się doświadczeniami oraz rozwijać sieć kontaktów biznesowych. Podczas wydarzenia uczestnicy będą mieli szansę wziąć udział w inspirujących prezentacjach, warsztatach praktycznych oraz panelach dyskusyjnych moderowanych przez wybitnych ekspertów z branży.

PROBIT, jako partner konferencji, będzie aktywnie uczestniczyć w dyskusjach na temat wyzwań i możliwości, jakie stoją przed firmami produkcyjnymi w dzisiejszym świecie biznesu. Będziemy również prezentować nasze najnowsze rozwiązania z zakresu systemów księgowych, które wspierają efektywne zarządzanie finansami w sektorze produkcyjnym.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w Konferencji APS 2024 i do odwiedzenia naszego stoiska, gdzie będziemy dostępni do rozmów, udzielania informacji i dzielenia się naszym doświadczeniem.

Do zobaczenia w dniu 9 kwietnia 2024 roku w kompleksie Hali Stulecia we Wrocławiu!

Aby zapisać się na to wydarzenie, odwiedź stronę naszych partnerów TUTAJ.

Wydarzenie dedykowane firmom produkcyjnym.

Konferencja 2024 - PROBIT
Wydarzenie dla firm produkcyjnych - PROBIT