W dzisiejszych czasach wszyscy uczymy się funkcjonować na nowych zasadach. Coraz więcej i częściej  przenosimy załatwianie codziennych spraw do Internetu.  Nabieramy jeszcze większej wprawy w nawigowaniu aplikacji internetowych. Bez wychodzenia z domu chcemy składać wnioski, otrzymywać odpowiedzi, załatwiać formalności, słowem – preferujemy komunikować się online.

Jako wiodący dostawca rozwiązań informatycznych, chcemy wesprzeć w tym Twoją firmę. Proponujemy trzy rozwiązania, które zdecydowanie usprawniają proces komunikacji pomiędzy firmą, jej pracownikami, a klientami.

 

Platforma Wymiany Informacji – usprawnia przepływ informacji między Tobą, a mieszkańcami

Platforma Wymiany Informacji to narzędzie służące do dwustronnej komunikacji pomiędzy mieszkańcem, a Zarządcą. Popularny E-BOK to aplikacja, dzięki której udostępnisz mieszkańcom ważne informacje dotyczące ich rozliczeń, stanu liczników oraz inne różnego rodzaju wiadomości. Z kolei mieszkańcy, bez konieczności osobistej wizyty w Twojej siedzibie, przekażą Ci informacje o odczytach liczników, zmianie ilości osób, awariach, czy usterkach na nieruchomościach. Komunikacja wsparta jest równocześnie poprzez maile oraz SMSy, które bezpośrednio z naszej aplikacji możesz wysyłać do mieszkańców.

Doskonale zdajemy sobie sprawę jak trudnym i skomplikowanym przedsięwzięciem było zorganizowanie w tym roku zebrań wspólnot mieszkaniowych. W odpowiedzi na te wymagające dla nas wszystkich czasy, w najnowszej wersji Platformy Wymiany Informacji dla Wspólnot Mieszkaniowych wprowadziliśmy możliwość głosowania uchwał przez Internet. Więcej informacji znajdziesz tutaj: LINK DO AKTUALNOŚCI O GŁOSOWANIU W PWI.

W czasach panującej pandemii zauważyliśmy znaczący wzrost aktywnych użytkowników logujących się do Platformy Wymiany Informacji. Daje nam to siłę i motywację do ciągłego rozwijania naszych produktów, za co chcemy Państwu bardzo podziękować.

Więcej o aplikacji znajdziesz tutaj: https://probit.com.pl/branze/zarzadca-nieruchomosci/platforma-wymiany-informacji-dla-zn/

 

E-Kiosk Pracowniczy, aplikacja internetowa dla Twoich pracowników

W pandemicznej rzeczywistości wielu z nas przyszło pracować zdalnie. Okazało się, że nie było to wcale tak trudne do zorganizowania, jak wielu z nas, jeszcze kilka miesięcy temu, przypuszczało. Nie wszyscy wierzyli, że tak wiele spraw można załatwić z perspektywy własnej kanapy. Kontakt z klientami, zdalne zebrania, prezentacje online, szkolenia przez Internet. To wszystko już dobrze opanowaliśmy. Co jednak w sytuacji, kiedy to do załatwienia mamy ważną sprawę kadrową we własnej firmie? Tutaj z pomocą przychodzi nasza aplikacja internetowa– E-Kiosk pracowniczy. Każdy z pracowników otrzymuje indywidualny login oraz hasło, aby móc bezpośrednio uzyskiwać informacje płacowe oraz kadrowe logując się na dedykowanej stronie www. Dzięki temu, bez konieczności osobistego kontaktu z pracownikami działu kadrowo-płacowego, zyskuje samodzielny wgląd do informacji takich jak: historia nieobecności, własne listy płac oraz kadry zarobków, możliwość zgłoszenia nieobecności lub urlopu.

Aplikacja pracownicza to nasz kolejny pomysł na usprawnienie pracy działu kadrowo-płacowego, gdyż od teraz pracownicy mogą samodzielnie uzyskiwać informacje, po które wcześniej zgłaszali się osobiście. Załatwianie spraw jest prostsze, niż kiedykolwiek wcześniej.

Więcej informacji dotyczących E-Kiosku znajdziesz tutaj: https://probit.com.pl/ekiosk/

 

Elektroniczny Obieg Dokumentów – sprawny przepływ informacji w Twojej firmie

Praca zdalna w okresie pandemii unaoczniła nam wszystkim wiele aspektów codziennej pracy. Jedną z podstawowych kwestii jest łatwy wgląd do całej korespondencji naszej firmy oraz szeroki dostęp do dokumentów. Tutaj z pomocą przychodzi Elektroniczny Obieg Dokumentów. To narzędzie, które zapewni sprawny przepływ informacji i szybki obieg dokumentów, a to wszystko bez konieczności wychodzenia z domu – w formie elektronicznej, dzięki dedykowanej stronie www.

To tylko jeden program, który pozwoli Ci na przypisanie pracowników do odpowiednich działów i stanowisk, ułatwi organizację wszystkich dokumentów ze względu na status, adresata, czy typ dokumentu oraz umożliwi kontrolę i śledzenie całej korespondencji.

Nasi klienci już doceniają pozytywny wpływ aplikacji na proces obiegu dokumentów w ich firmie.

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów.

Po więcej informacji wejdź na: https://probit.com.pl/elektroniczny-obieg-dokumentow/