SYSTEM BI

Strona główna » System BI

System BI

System BI – Business Intelligence – jest systemem opartym na technologii hurtowni danych. Jego rolą jest wspomaganie procesów podejmowania decyzji na niemalże każdym szczeblu zarządzania Twoim przedsiębiorstwem. System przede wszystkim umożliwia szybką i efektywną analizę danych (które wcześniej gromadzi się w systemach transakcyjnych firmy) oraz usprawnia wyznaczenie trendów.

Oprogramowanie Business Intelligence 

W dużym uproszczeniu – rozwiązania Business Intelligence (BI) umożliwiają planowanie, budżetowanie oraz tworzenie analiz. Dzięki niemu możesz przekształcać dane w konkretne informacje, które następnie wykorzystasz w tworzeniu i zarządzaniu określonymi obszarami w przedsiębiorstwie. Zebrane informacje sprawiają, że możesz budować przewagę konkurencyjną, stale usprawniając i rozwijając swój biznes. 

Wspomniana już hurtowania umożliwia zbieranie przefiltrowanych danych z jednego lub kilku systemów transakcyjnych (lub innych źródeł).

Oprogramowanie Business Intelligence jest na tyle elastyczne, że można go dostosować pod potrzeby i rodzaj przedsiębiorstwa. Czas wdrożenia jest na tyle szybki, że na efekty nie trzeba długo czekać.

system bi

Systemy Business Intelligence – korzyści

Business Intelligence to rozwiązanie stworzone z myślą o rozwijających się przedsiębiorstwach. Wdrażając je w swojej firmie zyskasz ogrom korzyści, które są paliwem do budowania przewagi konkurencyjnej. 

   • Zyskujesz łatwy dostęp do danych, które pochodzą z wielu źródeł, 
   • Możesz prowadzić analizy i śledzić zmieniające się trendy w branży,
   • Analizujesz efekty poszczególnych obszarów i pracowników,
   • Usprawniasz pracę i procesy wewnętrzne,
   • Gromadzisz dane w jednym, dostępnym miejscu,
   • Eliminujesz błędy, 
   • Możesz stworzyć nowy, efektywny plan działania. 

Narzędzia Business Intelligence

Narzędzia BI skierowaną są głównie dla menedżerów i specjalistów, odpowiedzialnych za budowanie strategii, zarządzanie budżetem, tworzeniem analiz i raportów. Wśród głównych grup odbiorców wymienia się m.in. działy księgowości, windykacji, inwestycji, produkcji czy handlu. 

Jeśli chcesz wypróbować narzędzia Business Intelligence w swoim przedsiębiorstwie – skontaktuj się z naszym zespołem.